דרכון פורטוגלי – משרד עו''ד תותי אשבל

אודות

משרד עו"ד תותי-אשבל 

משרד עו"ד תותי-אשבל עוסק מזה שנים בהשגת אזרחות אירופאית ליהודים, מול ממשלות ורשויות האזרחות במדינות שונות באירופה. בין היתר, מייצגים את צאצאי ה"ייקים", בנים ובנות ליוצאי גרמניה ואוסטריה, לצורך קבלת אזרחות על פי עדכוני החקיקה החדשים ביותר. כמו כן ייצג המשרד יהודים מצאצאים מגורשי ספרד ופורטוגל, במטרה להשיב להם את זכותם לקבלת אזרחות ספרדית או פורטוגלית.

המשרד הוקם ומנוהל ע"י עו"ד גיא תותי ועו"ד מירב תותי-אשבל בעלי ותק ומוניטין רב שנבנה בין היתר על סמך הניסיון העשיר וההצלחות, לאחר טיפול באלפי לקוחות מרוצים בארץ ובעולם במיצוי זכויותיהם של יהודים להשבת זכותם להיות אזרחים אירופאיים. משרדנו ידוע כבעל הצלחה מוכחת בהוצאת אזרחות על סמך שורשים משפחתיים במדינות שונות באירופה (אוסטריה, גרמניה, ספרד, פורטוגל, רומניה).

יהודי גרמניה ואוסטריה סבלו במאה שעברה (החל בשנות השלושים) משורה של צעדים בעלי אופי גזעני, הגבלות, החרמות רכוש ורדיפות. המגורשים, הנמלטים והעקורים של הימים ההם הורישו לצאצאיהם את האפשרות לקבל אזרחות כיום, באקלים חברתי ופוליטי שונה, מתקדם ואחר לגמרי. בשנים האחרונות, עם פרסומי תיקוני חקיקה והחלטות משפטיות חסרות תקדים הן בגרמניה והן באוסטריה, מתגייס משרד עו"ד תותי-אשבל להשיב לצאצאי אותן המדינות את אשר מגיע להם היסטורית – אזרחות גרמנית או אוסטרית ודרכון אירופאי לכל דבר.

 

לבדיקת זכאותך - ללא עלות

השאר פרטים ונשמח לעמוד לרשותך