היתרונות שאזרחות אירופאית מעניקה למי שרוצה לעבוד ולטייל בחו"ל

כיום, יותר ויותר ישראלים מחפשים תעסוקה בחו"ל בעוד שעבודה המשולבת טיול במקומות חדשים: מקנה רמת חיים טובה יותר. אחת השיטות בהן נוקטים ישראלים אשר רוצים לעבור ולטייל בחו"ל, מוכרת כהוצאת דרכון פורטוגלי, רומני, ספרדי וכן הלאה. מה שמאפשר עבודה באירופה. אבל מהם היתרונות של קבלת אזרחות אירופאית עבור מי שרוצה לנהל את חייו מעבר לים? כל המידע בהמשך.

אם אתם רוצים לשפר את חייכם, להרוויח יותר ואף לקבל זכויות אותן מקבלים אזרחים אירופאיים: תוכלו לבחור לטייל ולעבוד במדינה אחרת. שילוב חבילות קרוז עם עבודה באירופה, יכולה להיות התחלה נהדרת! במידה ואתם שטים מיעד ליעד ביבשת המופלאה הזאת – תוכלו לסיים את הטיול עם מגורים באחת ממדינות אירופה, ולאחר מכן השתלבות בשוק העבודה. 

כיצד מוציאים דרכון אירופאי? 

על מנת להתחיל בתהליך קבלת האזרחות, מומלץ לפנות טרם ההפלגה או הטיול אל חברות ישראליות שעוסקות בהוצאת דרכון אירופאי שיסייעו לכם בתהליך. לאחר מספר חודשים, ניתן להבין "לאן נושבת הרוח" והאם יש אופציה לשלב עבודה ולימודים בחו"ל. 

מהם היתרונות עבור מי שמחזיק בדרכון אירופאי בזמן טיול ועבודה בחו"ל?

קבלת אזרחות אירופאית

מי שיקבל אזרחות באחת מארצות אירופה, יוכל להנות מיתרונות והטבות של אזרח, כמו: מענק לימודים, סל הטבות לתושבים, סיוע בדמי שכירות (במעונות של סטודנטים) ושאר הטבות עבור אזרחים אירופאים. 

מעבר קל בין מדינות

באמצעות דרכון אירופי, רבים יכולים לעבור ביתר קלות בין מדינות, זאת במעבר בין גבולות ומדינות היבשת. נוסף לכך, בעלי דרכון אירופאי יכולים להכנס לארצות הברית ללא צורך בהוצאת אשרה מיוחדת, כמו זאת שזקוקים לה ישראלים או תושבים אחרים בארצות הים התיכון.

מסלולי לימודים קלים יותר  עבור מי שירצה ללמוד לעבוד ולטייל באזור

לימודי וטרינריה, לימודי רפואה, אדריכלות , צילום ועוד, כולם נחשבים קלים יותר באירופה,  הן בשל דרישות מוסדות הלימוד שפחותות יותר מהדרישות בארץ, והן בשל שכר הלימוד שנחשב זול יותר במדינות כמו פורטוגל, וינה, הולנד . 

עלויות מחייה

בזמן שמחירי שכירות לסטודנטים, דמי הרשמה, אוכל וכלכלה – מרקיעים שחקים בישראל:  באירופה המחירים לצרכן נוחים יותר, בעוד שישנם אזורים בהן יש פיקוח על שכר הדירה. לצורך המחשה – במחיר שמשלמים בארץ על מחייה, באירופה – אנשים יכולים להרשות לעצמם גם לעשות טיול יין בצרפת, הן בגלל הקרבה הגאוגרפית הייחסית והן בגלל שזה יעלה להם משמעותית פחות.

הכרות עם אנשים חדשים

מי שיעבוד ויטייל באירופה עם דרכון בתוקף, יוכל לשהות זמן ארוך יותר בכל מדינה, כמו גם להכיר אנשים חדשים ואף להתחתן עם אזרח או אזרחית של המדינה בה הם נפגשו. 

לסיכום, שילוב חבילת קרוז, טיול תרמילאים, טיולים רגליים ביבשת וביקור באתרים היפים ביותר בעולם, תוך הוצאת דרכון אירופי –  יקנו לכם את כלל היתרונות אותם מקבלים אזרחים של יבשת אירופה. יבשת מסקרנת, יפה ונוחה למגורים.